SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
111 062 €
(2 019 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
55 m²
Rua Cônego Eugênio Leite, São Paulo

spalnicaatypical
površina55 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento funcional e bem localizado em Pinheiros – ideal para morar ou investir Com 55m² de área privativa, este apartamento oferece uma planta int...

Ostalo
Starost oglasa: 24 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Cônego Eugênio Leite, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Podobni oglasi