SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
100 672 €
(1 459 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
69 m²
Rua Celso Ramos, São Paulo

spalnicaatypical
površina69 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Em um amplo terreno de 3.32950m² nasce um empreendimento feito para proporcionar mais conforto qualidade de vida e alegria para sua família e amigos. ...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Celso Ramos, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi