SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
98 840 €
(2 471 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
40 m²
Rua Batataes, São Paulo

spalnicaatypical
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Fotos reais

Cod: 4549

Apartamento mobiliado de 40m², com 1 dormitório, sala para dois ambientes, cozinha integrada e 1 vaga de garagem. Condomínio c...

Ostalo
Starost oglasa: 26 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Batataes, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Podobni oglasi