SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
89 188 €
(3 303 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
27 m²
Rua Wanderlei, São Paulo

spalnicaatypical
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Residencial Flow Perdizes

COD. 54516

O Residencial Flow Perdizes que está situado na Rua Wanderley, ele oferece facilidade para estudantes e profess...

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Wanderlei, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Podobni oglasi