SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
85 428 €
(2 946 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
29 m²
Alameda Lorena, São Paulo

spalnicaatypical
površina29 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente flat à venda no Jardim Paulista, na Alameda Lorena, a aproximadamente 300 metros da Avenida Paulista e do Metrô Trianon MASP. Localização pr...

Ostalo
Starost oglasa: 21 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Alameda Lorena, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Podobni oglasi