SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
228 224 €
(2 926 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
78 m²
RUA GETULIO VARGAS, São José

spalnicaatypical
površina78 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento com vista mar, 78m² de área privativa, localizado na Beira Mar de São José.

Imóvel mobiliado e climatizado com projeto moderno e marcenar...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA GETULIO VARGAS, São José
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista

Podobni oglasi