SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
244 682 €
(2 006 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
122 m²
Rua Vereador Walter Borges, São José

spalnicaatypical
površina122 m²
kopalnice2+

Padrão Construtora AMC
Plantas de 121m² a 151,55m²

- 3 Suítes;
- Sacada com churrasqueira a carvão e bancada de ...

Ostalo
Starost oglasa: 18 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Vereador Walter Borges, São José
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Podobni oglasi