SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
180 119 €
(2 047 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
88 m²
Rua Icatú, São José dos Campos

spalnicaatypical
površina88 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Espaçoso apartamento no Edifício Adriatico no Parque Industrial,reformado, com marcenaria nova e climatizado.
Projeto de marcenaria repleto de armário...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Icatú, São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi