SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
162 175 €
(1 864 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
87 m²
RUA GUIDOVAL, São José dos Campos

spalnicaatypical
površina87 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Amplo apartamento no Edifício Gold Park, pronto para sua moradia. 3 dormitórios sendo um suíte, sala para dois ambientes, varanda gourmet com cortina ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

RUA GUIDOVAL, São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi