SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
160 620 €
(1 673 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
96 m²
Avenida Guadalupe, São José dos Campos

spalnicaatypical
površina96 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lindo Apartamento de 96m² de 3 quartos.
Localizado na Avenida Guadalupe, em São José dos Campos, em uma região estratégica, próxima a importantes com...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Avenida Guadalupe, São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi