Seznam ponudb
11
11
11
152 930 €
(2 154 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
71 m²
São José dos Campos
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
71 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Apartamento na Vila Industrial no Condomínio Blue View em São José dos Campos
Localizado no bairro Vila Industrial, este imóvel está em uma região es...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
2 dni
Posodobljeno:
2 dni
Prijavi oglas
Lokacija
São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi