SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
145 240 €
(1 729 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
84 m²
Rua do Aruanã, São José dos Campos

spalnicaatypical
površina84 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento todo reformado com 3 dormitórios sendo 01 Suíte, Sala para dois ambientes, Sacada, Cozinha planejada, Área de serviço, 02 vagas cobertas n...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua do Aruanã, São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi