SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
135 670 €
(1 292 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
105 m²
Rua Icatú, São José dos Campos

spalnicaatypical
površina105 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lindo apartamento no Edificio SoulApartamento com moveis Planejados na cozinha, nos dois banheiros, quarto suite e quarto escritório. Piso porcelanato...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Icatú, São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi