SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
129 706 €
(772 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
168 m²
Praça Paris, São José dos Campos

spalnicaatypical
površina168 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento no Jardim Augusta no Condomínio Residencial Paris em São José dos Campos

Apartamento localizado no bairro Jardim Augusta, em uma região c...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Praça Paris, São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi