SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
120 763 €
(1 677 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
72 m²
São José dos Campos

spalnicaatypical
površina72 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento no bairro Urbanova no Condomínio Amarilis em São José dos Campos

Localizado no prestigiado bairro Colinas do Paratehy, este lançamento co...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi