SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
119 452 €
(1 373 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
87 m²
RUA GUIDOVAL, São José dos Campos

spalnicaatypical
površina87 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXCELENTE APTO DE 3 QUARTOS, COM SUITE!PARQUE INDUSTRIAL!ÓTIMA LOCALIZAÇÃO!ANDAR ALTO!VISTA LIVRE!GARAGENS GAVETA SUBSOLO!87M²3 DORMITÓRIOS SENDO ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

RUA GUIDOVAL, São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi