SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
110 908 €
(2 844 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
39 m²
Rua do Aruanã, São José dos Campos

spalnicaatypical
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Esse apartamento Studio no Jardim Aquarius parece é uma excelente opção, especialmente por estar completamente mobiliado e contar com comodidades tant...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua do Aruanã, São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi