SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
90 555 €
(1 617 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
56 m²
São José dos Campos

spalnicaatypical
površina56 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Esse apartamento no The Gold - Condomínio Residencial Colinas do Paratehy, em São José dos Campos, é uma excelente oportunidade para quem procura um i...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorVisoki stropiNaravna svetlobaNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi