SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
64 768 €
(1 270 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
51 m²
Rua Icatú, São José dos Campos

spalnicaatypical
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento no Parque Industrial, excelente local, ao lado do Supermercado Simpatia. Sala para dois ambientes, totalmente planejado, sol da manhã, óti...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Icatú, São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi