SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
46 123 €
(961 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
48 m²
São José dos Campos

spalnicaatypical
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento - Jardim Americano - Residencial Bem Viver - 48m² - 2 Dormitórios.

O Residencial Bem Viver está localizado no Jardim América, possui fáci...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi