SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
65 733 €
(1 174 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
56 m²
São José dos Campos

spalnicaatypical
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento no Urbanova em ótima localização. 2 dormitórios, sala com dois ambientes e sacada com vista livre e definitiva, planejados, uma vaga de ga...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi