SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
51 718 €
(1 055 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
49 m²
RUA JACARANDA, São José dos Campos

spalnicaatypical
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentando este atraente apartamento localizado no bairro Jardim das Indústrias, em São José dos Campos. Com uma área total de 60 metros quadrados e...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

RUA JACARANDA, São José dos Campos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi