SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
649 367 €
(2 683 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
242 m²
RUA MARANHAO, São Caetano do Sul

spalnicaatypical
površina242 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento no bairro Santa Paula, em São Caetano do Sul.
Este amplo imóvel possui 242 m² de área útil, contando com três suítes, sendo uma ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

RUA MARANHAO, São Caetano do Sul
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi