SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
444 144 €
(1 695 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
262 m²
RUA MARANHAO, São Caetano do Sul

spalnicaatypical
površina262 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Localizado na Rua Maranhão, no coração do bairro Santa Paula, este apartamento de 262m² oferece um padrão de luxo e conforto incomparáveis. Com três d...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

RUA MARANHAO, São Caetano do Sul
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi