SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
333 219 €
(2 020 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
165 m²
RUA AMAZONAS, São Caetano do Sul

spalnicaatypical
površina165 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento duplex no bairro Santa Paula, em São Caetano do Sul. São três quartos, todos suítes, com armários planejados que proporcionam pr...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

RUA AMAZONAS, São Caetano do Sul
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi