SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
123 024 €
(1 757 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
70 m²
RUA BARALDI, São Caetano do Sul

spalnicaatypical
površina70 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento no Centro de São Caetano do Sul. Com 70m² de área útil e excelente incidência de sol da manhã, o imóvel conta com dois quartos, ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA BARALDI, São Caetano do Sul
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi