SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
581 011 €
(2 343 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
248 m²
Rua Doutor Fláquer, São Bernardo do Campo

spalnicaatypical
površina248 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este amplo apartamento dispõe de 248 metros quadrados de área útil, distribuídos de maneira inteligente em 4 dormitórios, sendo 4 suítes, uma delas ma...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua Doutor Fláquer, São Bernardo do Campo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi