SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
153 784 €
(1 240 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
124 m²
Praça Fernandes Pacheco, Santos

spalnicaatypical
površina124 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento de frente, com planta bem distribuída e excelente aproveitamento dos ambientes, localizado em uma das regiões mais valorizadas de Santos. ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Praça Fernandes Pacheco, Santos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Malavasi Assessoria Imobiliaria

Podobni oglasi