SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
127 296 €
(1 498 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
85 m²
Avenida Doutor Epitácio Pessoa, Santos

spalnicaatypical
površina85 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento com vista livre e porteira fechada a uma quadra da Praia no Bairro Aparecida em Santos.

O apartamento fica a uma quadra do Shopping Praia...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Avenida Doutor Epitácio Pessoa, Santos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Torres Prime

Podobni oglasi