SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
51 250 €
(1 250 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
41 m²
AVENIDA BARTOLOMEU DE GUSMAO, Santos

spalnicaatypical
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A OPORTUNIDADE QUE VOCÊ ESPERAVA NO LITORAL!
Já pensou em ter um refúgio "pé na areia" ou garantir uma renda extra com locação por temporada? Essa kit...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

AVENIDA BARTOLOMEU DE GUSMAO, Santos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Malavasi Assessoria Imobiliaria

Podobni oglasi