SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
242 222 €
(1 486 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
163 m²
RUA MACHADO DE ASSIS, Santos

spalnicaatypical
površina163 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento ALTO PADRÃO de 163 m² com 3 DORMITÓRIOS sendo 1 SUÍTE e 2 VAGAS DEMARCADAS: sala ampla com LAVABO e sala de jantar e varanda... cozinha es...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

RUA MACHADO DE ASSIS, Santos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Cyra Imóveis Ltda

Podobni oglasi