SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
121 161 €
(1 615 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
75 m²
RUA DOUTOR CUNHA MOREIRA, Santos

spalnicaatypical
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ótimo Apartamento, Próximo ao Canal 3 e Avenida Ana Costa, em Santos. 
O imóvel contempla: 02 Suítes com Sacada, Sala com Sacada, Lavabo, Cozinha conc...

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA DOUTOR CUNHA MOREIRA, Santos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Tania Santana Balthazar

Podobni oglasi