SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
611 617 €
(2 694 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
227 m²
Rua das Paineiras, Santo André

spalnicaatypical
površina227 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento 3 dormitórios sendo 3 suítes, com ótima disposição de planta e ambientes espaçosos . . . > > > COM VARANDA GOURMET + 4 VAGAS DE GARAGEM + ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua das Paineiras, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi