SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
563 922 €
(2 484 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
227 m²
Rua Avanhandava, Santo André

spalnicaatypical
površina227 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento na Vila Gilda, em Santo André. Com 227 m² de área útil, este imóvel de alto padrão oferece quatro quartos amplos, sendo três suí...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Avanhandava, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi