SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
529 590 €
(1 947 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
272 m²
Rua das Pitangueiras, Santo André

spalnicaatypical
površina272 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento 4 dormitórios sendo 2 suítes, com ótima disposição de planta e ambientes espaçosos . . . > > > COM VARANDA GOURMET + 4 VAGAS DE GARAGEM < ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua das Pitangueiras, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi