SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
427 055 €
(2 791 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
153 m²
Rua das Palmeiras, Santo André

spalnicaatypical
površina153 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento à venda na Rua das Palmeiras, 683, no bairro Jardim, com 153m² de área útil. Com 3 dormitórios, sendo 2 suítes e um total de 4 b...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua das Palmeiras, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi