SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
426 885 €
(2 412 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
177 m²
Rua Vitória Régia, Santo André

spalnicaatypical
površina177 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento no Campestre em Santo André. O imóvel possui três quartos amplos, sendo três suítes, todos com armários planejados e 100% mobili...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Vitória Régia, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi