SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
393 031 €
(2 171 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
181 m²
Rua Vitória Régia, Santo André

spalnicaatypical
površina181 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento no bairro Campestre, em Santo André. O imóvel conta com três quartos, todos eles suítes amplas e confortáveis, equipadas com arm...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Vitória Régia, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi