SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
338 192 €
(2 114 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
160 m²
Rua Silveiras, Santo André

spalnicaatypical
površina160 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento 3 dormitórios sendo 3 suítes, com ótima disposição de planta e ambientes espaçosos . . . > > > COM VARANDA GOURMET + 3 VAGAS DE GARAGEM < ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Silveiras, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi