SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
288 788 €
(2 292 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
126 m²
Rua Caminho do Pilar, Santo André

spalnicaatypical
površina126 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda na Vila Gilda, com 126m² de área útil. Este sofisticado imóvel conta com três dormitórios, todos suítes, além de três banheiros e ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Caminho do Pilar, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi