SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
256 148 €
(2 189 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
117 m²
Rua Tabaiares, Santo André

spalnicaatypical
površina117 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento na Vila Assunção, em Santo André. O imóvel possui três quartos, todos eles suítes, oferecendo conforto, privacidade e excelente ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Tabaiares, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi