SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
94 656 €
(1 315 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
72 m²
Rua Icó, Santo André

spalnicaatypical
površina72 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento no Parque Jaçatuba, Santo André.
Os três quartos são bem distribuídos, sendo um deles suíte, proporcionando conforto e privacida...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Icó, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi