SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
68 329 €
(1 020 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
67 m²
Rua José Ricardo, Santo André

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Descrição do Imóvel: Apartamento sem condomínio localizado na Vila Humaitá, Santo André. Rua tranquila e sem saída, ideal para quem busca conforto e p...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua José Ricardo, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi