SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
45 679 €
(788 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
58 m²
Rua das Carmelitas, Santo André

spalnicaatypical
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lindo apartamento com 2 dormitórios, sala/ cozinha americana, banheiro, lavanderia, sacada com vidros e 1 vaga de garagem. Condomínio com piscina, pla...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua das Carmelitas, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Podobni oglasi