SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
41 354 €
(962 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
43 m²
Rua Ascenção, Santo André

spalnicaatypical
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lindo Apartamento todo decorado Jardim Textil- Apartamento Studio Mobiliado e decorado com 40 m²- Cozinha americana,geladeira e cooktop, Sala, Quarto ...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Ascenção, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Podobni oglasi