SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
163 183 €
(1 854 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
88 m²
Avenida Industrial, Santo André

spalnicaatypical
površina88 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente oportunidade de adquirir um belo apartamento em uma das regiões mais desejadas da cidade! Este imóvel de 88m² oferece 2 suítes, 3 banheiros ...

Ostalo
Starost oglasa: 19 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Avenida Industrial, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi