SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
145 086 €
(1 036 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
140 m²
Rua Holanda, Santo André

spalnicaatypical
površina140 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento para Venda, condominio Saint Laurent no bairro Parque das Nações, localizado na cidade de Santo André / SP.

Com 3 dormitórios, sendo 3...

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua Holanda, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arrojo Imóveis

Podobni oglasi