Seznam ponudb
19
19
19
111 062 €
(1 111 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
100 m²
Rua Aracatu, Santo André
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
100 m²
kopalnice
2+
Localização
Imóvel com excelente localização, próximo das principais vias da cidade como :Possui infraestrutura completa como: Mercados, padarias, F...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
tip stavbe:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
23 dni
Posodobljeno:
5 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rua Aracatu, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.