SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
59 795 €
(934 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
64 m²
Rua Eleutério, Santo André

spalnicaatypical
površina64 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento no bairro Utinga, em Santo André. O imóvel possui três quartos bem distribuídos, ideais para acomodar toda a família com confort...

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua Eleutério, Santo André
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Podobni oglasi