SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
411 531 €
(2 166 € / m²)
Prodaja
5
2+
190 m²
RUA CINCO DE JULHO, Rio de Janeiro

spalnica5
površina190 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento exclusivo à venda em Copacabana, situado na prestigiada Rua Cinco de Julho, reconhecida como uma das melhores do bairro. A localização é p...

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 46 dni

Lokacija

RUA CINCO DE JULHO, Rio de Janeiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Sergio Winograd

Podobni oglasi